پیشگامان توزیع آفتاب

پیشگامان توزیع آفتاب

 

 

 

 

فعالیت خود در را از سال 1372 در حوزه توزیع انواع روغن های خوراکی صنف صنعت و مصرف خانوار آغاز کرده و هم اکنون علاوه بر تأمین روغن خوراکی ، فعال در زمینه واردات و توزیع مواد اولیه صنایع غذایی وشیمیایی نیز می باشد.

وظیفه ما تأمین کالای با کیفیت و با قیمتی مناسب می باشد تا صاحبان صنایع بتوانند با خیالی آسوده مواد اولیه مورد نیاز خود را تهیه نمایند و دیگر نگرانی های مربوط به عدم موجودی کالای مورد نیاز در بازار را نداشته باشند.

مشتریان ما اعتبار ما هستند از این رو هدف این شرکت تکمیل روز افزون سبد کالای خود برای پاسخ دهی هرچه بهتر به نیاز های صنایع کشور می باشد.

 

 

 

 

محصولات

محصولات

محصولات ما شامل انواع روغن های خوراکی ، مواد اولیه صنایع غذایی ، دارویی و آرایشی و بهداشتی می باشد

برای پیدا کردن کالای مورد نیاز خود می توانید به بخش محصولات مراجعه کرده و با انتخاب دسته بندی و برندی که در نظر دارید نتایج را فیلتر نمایید.

از آن جا که صنایع مختلف برای انتخاب ماده اولیه مورد نیاز خود باید مشخصات هر یک را به طور دقیق بررسی نمایند ، ویژگی های فنی هر کالا دز زیر آن درج شده تا مشتریان بتوانند به تمامی اطلاعات مربوطه ، به آسانی و به صورت منسجم دسترسی داشته باشند.

انبار ها

انبار ها

برای فراهم کردن امکان تأمین به موقع و فروش به مشتریانی که مصرف زیادی ندارند در نتیجه خرید هایشان به صورت خرده می باشد ، انبار های توزیع این شرکت با ظرفیت دپوی بیش از 5000 تن در شهر های تهران و تبریز آماده ی خدمت رسانی می باشد. 

برای اطلاع از آدرس هر یک از مراکز این شرکت می توانید به بخش تماس با ما مراجعه کنید.