انواع روش های پرداخت به شرح زیر است :

  • کارت اعتباری

کارت های اعتباری یا همان کارت های بانکی که برای هر حساب صادر می‌شوند معروف ترین و محبوب ترین روش پرداخت الکترونیک و اینترنتی هستند. مشتریان بانک ها با استفاده از این کارت ها می‌توانند عملیات پرداخت را به راحتی از طریق درگاه های بانکی انجام دهند.

  • ارائه رسید بانکی
    • برخی افراد علاقه ای به بکارگیری پرداخت آنلاین ندارند و ترجیحشان پرداخت به صورت فیزیکی از طریق دستگاه ATM  است در این صورت می توانید تصویر فیش واریزی خود را داخل سایت بارگذاری نمایید.
    • اگر در طول مدت خرید و پرداخت، عملیات شما لغو و یا درگاه پرداخت با مشکل مواجه شد می توانید مبلغ سفارش خود را به شماره حساب های درج شده انتقال دهید و پس از بارگذاری فیش واریز داخل سایت سفارش شما در کمترین زمان ممکن به دستتان خواهد رسید.
  • اعتبار کاربری

مشتریان دائم شرکت پیشگامان توزیع آفتاب می توانند با افزایش اعتبار کاربری خود از بخش حساب کاربری، در زمان خود صرفه جویی کنند و در حین خرید تنها بر روی گزینه پرداخت، کلیک نمایند.

 

 

 

راه های ارتباطی

دفتر فروش مرکزی : 88510000 - 021

دفتر  فروش تبریز  :  36371010 - 041

واتساپ : 09120204009

شبکه‌های اجتماعی

Whatsapp
Telegram
Instagram

پیشگامان توزیع آفتاب

شرکت پیشگامان توزیع آفتاب، فعال در زمینه روغن خوراکی و متخصص در تامین و توزیع انواع روغن صنف صنعت و احجام خانوار ، فعالیت خود را از سال 1372 با هدف توزیع روغن نباتی اعم از عمده فروشی، خرده فروشی و فروش به کارخانجات تولیدی در سراسر ایران آغاز کرد. محور اصلی فعالیت، فروش محصولات روغن خوراکی اعم از روغن خانوار، فله، صاف، حلب و لسیتین می باشد.با توجه به 28 سال تجربه مستمر در زمینه فروش محصولات روغن خوراکی، شرکت پیشگامان توزیع آفتاب یکی از فعالان در این صنعت می باشد که با پشتوانه تیم فروش و کارشناسان متخصص توانسته سهم بسزایی از این بازار را به خود اختصاص دهد.

qr-code
enamad
تمامی حقوق برای شرکت پیشگامان توزیع آفتاب محفوظ است.